Gdzie chcesz się wybrać

Nasze biuro specjalizuje się w przygotowywaniu ofert turystycznych na zamówienie, czyli tworzymy program wycieczki zgodnie z życzeniem grupy. Organizujemy również wyjazdy rekreacyjne i edukacyjne dla dzieci i młodzieży szkolnej w wersji komfortowej lub ekonomicznej. Rodziny i osoby indywidualne zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas wycieczkach i wczasach.

Krok 1 – Zdecyduj gdzie chcesz się wybrać

Możesz skorzystać z naszego katalogu ofert, aby zobaczyć nasze gotowe propozycje wycieczek wraz z ich programami. Pamiętaj, że każdą wycieczkę możemy dostosować do Twoich potrzeb! Możesz zobaczyć gdzie już byliśmy. Jeśli w katalogu nie ma wycieczki, która Cię interesuje, zaproponuj własną.

Krok 2 – Co chcesz zwiedzić i jak zorganizować czas?

Jeśli potrzebujesz tylko transportu skorzystaj z naszej ofety przewozu osób. A jeśli chcesz coś zobaczyć lub zwiedzić, to możemy albo stworzyć kompletnie nowy program zgodnie z Twoimi wymaganiami, albo zmodyfikować jadną z naszych propozycji programów z katalogu ofert.

Krok 3 – Ile to będzie kosztować?

Cenę wycieczek z katalogu ofert obliczono dla 46 osób płatnych plus 4 opiekunów i obejmuje ona transport z Kazimierzy Wielkiej autobusem 50–osobowym klasy LUX, opłaty drogowe, parkingowe oraz koszt ubezpieczenia. W przypadku wycieczek kilkudniowych na terenie Polski cena zawiera także koszt noclegu w schronisku młodzieżowym, zaś za granicą w hotelu, ze śniadaniem. Przy dodatkowej opłacie biuro zapewnia także usługę pilotów i przewodników, bilety wstępów, wyżywienie i/lub nocleg w hotelu o oczekiwanym standardzie.

Krok 4 – Skontaktuj się z nami

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedzając nasze biuro na rynku w Kazimierzy Wielkiej. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zakładce kontakt

Chcesz gdzieś pojechać, ale nie masz zorganizowanej grupy osób? Zgłoś się do nas mimo wszystko! Organizujemy również wycieczki dla rodzin i osób indywidualnych. Pomożemy Ci zebrać chętnych na wyjazd. Nasze aktualne oferty znajdziesz na stronie głównej.